Top

O nás

plus 2 architekti Architektonické štúdio

Architektonické štúdio – atelier plus 2 architekti v Bratislave vzniklo v roku 2011 na základe dlhodobej spolupráce Štefana Kačániho a Jána Kamenského. V súčasnosti sa venuje projektom od návrhov a realizácii interiérov, cez komplexnú architektonickú tvorbu obytných, občianskych a priemyselných budov po urbanistické návrhy verejných priestranstiev a  zón.

Architekt, projektant. Člen Slovenskej komory architektov.

Fakulta architektúry 2008, Od roku 2011 člen Slovenskej komory architektov. Architekt, urbanista a spoluzakladateľ ateliéru plus 2 architekti. Vo svojej tvorbe prezentuje jednoznačný princíp architektúry s dôrazom na jej jednoduchosť a funkčnosť.

Architekt, projektant. Člen Slovenskej komory architektov.

Fakulta architektúry 2008, Od roku 2015 člen Slovenskej komory architektov. Architekt, urbanista a spoluzakladateľ ateliéru plus2architekti. V návrhoch sa odzrkadľuje jeho nekonvenčný prístup a umelecké cítenie. Inklinuje však aj k minimalizmu a racionalite v tvorbe. Využíva svoje nadobudnuté skúsenosti k […]

Interierová a exterierová architektka

Do ukončenia štúdia na fakulte architektúry jej zostáva už iba necelý rok a potom môže naplno rozvíjať svoju kreativitu v oblasti navrhovania obytných stavieb a interiérov. Riadi sa mottom ´´Less is more ´´, čo sa prejavuje pri jej návrhoch.

Bytová architektka

Popri štúdiu na fakulte architektúry sa venuje hlavne práci v ateliéri, kde naplno rozvíja svoj talent už tretí rok. Je jej blízke navrhovanie bytových stavieb a interiérov. Má cit pre detail a preferuje účelové, jednoduché riešenia.

Architekt, projektant.

Fakulta architektúry 2018. Architekt, ktorý strávil časť štúdií na prestížnej nemeckej univerzite Bauhaus. Nadobudnuté skúsenosti v súčasnosti pretavuje do tvorby v praxi a nekonvenčné riešenie pre neho nie sú cudzie.

X

Nechajte nám na seba kontakt alebo pošlite správu a my sa vám ešte dnes ozveme späť.